f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

Inspiration exists, but it has to find us working.

Pablo Picasso
Views 311

 

Dünya çocuklarını eğlenirken öğretmek için temalı park projeleri hazırlıyoruz. Her konuda özel tasarladığımız parkların tasarım ve uygulamasını yapıyor, farklı ülkelere yaygınlaştırıyoruz.

 

 

  1. ŞAKRAK EĞİTİM PARKI

Dikkat ve hafıza gelişimine uygun, iyilik değerlerini geliştiren,  yardımlaşmayı öğreten, eğlenirken öğrenimi sağlayan bir park projesidir. Lisanslı karakter ŞAKRAK konseptinde hazırlanan park, farklı dillere göre de uyarlanmaktadır.

 

 

 

ŞAKRAK İYİLİK PARKI

Birçok parkta salıncak, kaydırak vardır. Bu parkta salıncak, kaydırak ve kitap kumbara da yer alıyor. Parka gelen çocuklar, okudukları kitapları kumbaraya atıyor ve orada biriken kitaplardan köylere kütüphaneler kuruluyor. Çocuklarda yardımlaşma ve sosyal bilinç kazandıran bu parkın bu güne kadar benzeri yapılmamıştır.

 

 

ZEKA PARKI

Labirent, jenga, kelime avı, solo test, satranç gibi oyunların bir arada olduğu zeka gelişim parkıdır. Bu parkın bankları harf ve sayılardan oluşmaktadır. İlk uygulama İstanbul Miniatürk’te yapılmıştır.

 

 

SAĞLIKLI YAŞAM PARKI

 

Çocuklara sağlıklı yaşamı anlatan bu parkta; beslenme zinciri, vitaminler, ilk yardım bilgisi, meyve ve sebzeler ve birçok farklı beslenme bilgisi eğlenirken öğretilecek.

 

 

TARİHİ YAŞAM PARKI

 

Şehirlerin tarihi mekanlarını oyun materyali şekline dönüştüren ve yarılırken öğreten bir parktır.

 

 

 

Post a Comment

You don't have permission to register
× Nasıl yardımcı olabiliriz?