f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.
m

Hakkımızda

BİŞNEV YAYINLARI KİTAPLARI

DEĞERLERİMİZİ EĞLENİRKEN ÖĞRETEN, HER KİTAPTA FARKLI BİR ŞEHİR MACERASI YAŞATAN, GİZLİ ŞİFRELERLE YENİ KELİMELER KAZANDIRAN, YERLİ VE MİLLİ İYİLİK KAHRAMANI ‘ŞAKRAK’ KİTAPLARI

Şakrak kitaplarının her biri  Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç ve Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık-Rehberlik Bölüm Uzmanları tarafından incelenmektedir.

Çocuklarımıza doğru mesajları macera konseptinde sunan ŞAKRAK kitaplarında İstanbul,Sinop,Alanya,Gebze,Van ve Ordu şehirlerinin kültürel,tarihi güzellikleri de tanıtılmaktadır.

Dezavantajlı çocuklarımızın dünyalarında farkındalık oluşturmaktadır. Bedensel, görme, işitme engelli konularını hikayeleştirerek okuyucunun zihninde ’empati’ duygusunu geliştirmektedir.

ŞAKRAK Animasyon filmi Rusya, Kosova, Hırvatistan,Japonya, Çin, Hırvatistan,Fransa ülkelerinde festival filmi seçilmiştir.

Fransa Canness Uluslararası Kısa Animasyon Film Festivalinde ‘Kahraman Şakrak’ Filmi Gösterim Hakkı Kazanan TEK TÜRK YAPIM Olmuştur.

Sakarya Üniversitesi Çocuk Psikoloji Bölümü Uzmanları tarafından 6000 çocukla yapılan ön test ve son test sonucunda ŞAKRAK kitapları değerleri öğreten ve kitap okuma sevgisini arttıran kitap seçilmiştir.

ŞARKAK Kitaplarının gizli şifresini doğru cevaplayan çocuklar Şakrak 3D Hologram Animasyon Videosu kazanmaktadır.

ŞAKRAK YAZAR-OKUR BULUŞMASI/ ŞAKRAK’LA İYİLİK OYUNU

Okul etkinliklerinde ŞAKRAK Maskotu, yazar buluşması, değerler oyun halısında eğlenirken öğrenme, iyilik çizgi film ve interaktif eğitici program yapılmaktadır.

Başvuru için; info@bisnev.com.tr

Whatsap: 0545 857 9628

You don't have permission to register
× Nasıl yardımcı olabiliriz?