f

Get in on this viral marvel and start spreading that buzz! Buzzy was made for all up and coming modern publishers & magazines!

Fb. In. Tw. Be.

ŞAKRAK 5- İYİLİK PLANI

ŞAKRAK Kitaplarının serilerinde farklı şehirler anlatılmaktadır.  Macera, heyecan ve gizli şifreler içeren ŞARKAK kitaplarının her biri Düzce Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Koç ve ekibi tarafından incelenmektedir.

 

Uzmanlar tarafından 6000 okurla yapılan ön test ve son test raporu sonucunda ŞAKRAK kitaplarının kitap okuma sevgisini artırdığı ve değerleri öğrettiği belirlenmiştir.

 

Uluslararası Animasyon Kısa Film Festivalinde KAHRAMAN ŞAKRAK Filmi; Fransa, Kosova, Hırvatistan, Çin, Atina ve Japonya da gösterim hakkı kazanmıştır. Ayrıca kendi kategorisinde Fransa Cannes Film Festivaline seçilen tek TÜRK yapım olmuştur.

 

ŞAKRAK’ın misyonu olan İYİLİK, her kitapta ön plana çıkmakla beraber görme engeli, bedensel engel ve diğer sosyal konuları da işlenmektedir. ŞAKRAK 5 İYİLİK PLANI kitabında yaklaşık 1 milyon işitme engelli insanımızın sorunlarını çocuk dilinde aktarmakta ve işaret diliyle hazırlanan reklam filmiyle de işitme engelinde farkındalık oluşturmaktadır.

 

ŞAKRAK 5 İYİLİK PLANI Kitabının macerası Van ilimizde geçmekle beraber Van’ın kültürel, tarihi ve coğrafi güzelliklerini dünya çocuklarına macera içerisinde anlatmaktadır.

Kitabın içerisine yerleştirilen gizli şifrelerle okuyucu, hem yeni kelimeler öğrenmekte hem de 3D HOLOGRAM ANİMASYON Videosu kazanmaktadır.

Post a Comment

You don't have permission to register
× Nasıl yardımcı olabiliriz?